Moduly - MRP Vizuálneho účtovného systému

MRP Maloobchod

Maloobchod

Program Maloobchod je určený firmám a podnikateľom zaoberajúcim sa maloobchodným predajom.


Hlavné výhody:  Objednať cez eshop   Demoverzia   Otázky & odpovede

Stručný prehľad možností programu

1. Spolupracuje s modulom Sklad ON-LINE alebo OFF-LINE
Modul Sklad je súčasťou programov Jednoduché účtovníctvo so skladom, Podvojné účtovníctvo so skladom, Sklad a tiež v kompletoch MRP Silver a MRP Gold.
Maloobchod dokáže so skladom komunikovať: 
  • ON-LINE (kde podmienkou správnej komunikáce je sieťová verzia modulu Sklad!), čo znamená, že pri každom predaji z maloobchodu je v sklade automaticky vytvorená výdajka.
  • OFF-LINE komunikácia umožňuje importovať údaje skladových kariet podľa výberu a spätne exportovať do skladu predané položky.
UPOZORNENIE!
 V prípade, že modul Maloobchod používate s niektorým z našich účtovných programov so skladom, a rozhodnete sa pre upgrade účtovného programu, je nutné objednať aj upgrade Maloobchodu.
V prípade objednávky programu MRP MALOOBCHOD na IČO právnickej alebo fyzickej osoby, je potrebné, aby objednávateľ objednal alebo bol už užívateľom minimálne softvérového modulu MRP Sklad. Uvedené programy musia byť zakúpené na to isté IČO.

2. Doporučované prepojenie s MRP e-KASA 8000
3. Podpora dotykového ovládania
4. Maloobchod obsahuje množstvo tlačových zostáv
5. Možnosť pripojenia čítačky čiarových kódov
6. Aktuálny zoznam podporovaných eKasa pokladníc
7. Zoznam podporovaných platobných terminálov

Maloobchod agendy

Maloobchod obsahuje nasledujúce agendy:

Pokladňa

Pokladňa

Modul je určený na vytváranie a tlač paragónov. Pri vytváraní paragónu je možné zadávať rôzne zľavy a prirážky. Je možné mať viac rozpracovaných paragónov. Platby kartou a stravnými lístkami sú podporované. Program podporuje aj premenné čiarové kódy - využitelné pre načítanie ceny váženého tovaru - napr. v mäsiarstve, potravinách, atď... V module Pokladňa je možné vyhľadávať v zozname tovaru podľa rôznych kritérií - podľa názvu tovaru, ceny, čísla skladovej karty, kódu tovaru, EAN kódu.

 

Rozpracované doklady

Obsahuje zoznam rozpracovaných paragónov, umožňuje prevziať rozpracované paragóny späť do Pokladne a tu paragón dokončiť. Rozpracované paragóny je možné filtrovať podľa predavačov. Maloobchod spolupracuje s bezdrôtovým PDA systémom Camarero, ktorý slúži na obsluhu zákazníkov na prevádzke - systém vytvára rozpracované doklady v pokladni.

Pokladňa

 

Archív dokladov

Archív dokladov

Archív dokladov obsahuje zoznam vystavených paragónov. Môžete ich využiť napr.: - k vyhľadaniu paragónu pre účely reklamácie - k stornovaniu paragónu

 

Predavači

Slúži k pridávaniu, mazaniu v zozname predavačov a hlavne k podrobnému nastaveniu oprávnenia jednotlivých predavačov. Každý predavač môže mať prednastavený iný sklad.

Predavači

 

Hotovosť

Hotovosť

Umožňuje zadávať vklady a výbery hotovosti. Zobrazuje aktuálny stav pokladne. Umožňuje tlač dokladov pri vkladoch a výberoch hotovosti.

 

 

Možnosti prepojenia

Jedna z mnohých variánt prepojenia MRP Maloobchodu s účtovnými agendami MRP.

Možnosti prepojenia
Copyright ©2022 MRP-Company. Všetky práva vyhradené.

Hľadanie