Inovatívne riešenie pre výučbu účtovníctva

MRP - Výukový softvér pre školy

ZADARMOBEZPLATNE

Ponuka výukového softvéru

"Budúcnosť vzdelania je bezplatná – vybavme naše školy špičkovým výukovým softvérom!"
Ponúkame simulované účtovné prostredie, ktoré verne napodobňuje reálne podnikateľské scenáre. Študenti môžu praktizovať účtovnícke úlohy a procesy, čím získavajú cenné praktické skúsenosti.
Image

Účtovný systém MRP - K/S

Komplexný účtovno-informačný systém

Profesionálny nástroj pre účtovné a obchodné firmy, podnikateľov a daňových poradcov predstavuje spoľahlivý a efektívny spôsob, ako spravovať účtovníctvo, skladové a daňové agendy s maximálnou presnosťou a bezpečnosťou. Tento nástroj je navrhnutý so zreteľom na potreby moderného podnikania a využíva pokročilú technológiu SQL Klient/Server, čo zabezpečuje vysokú rýchlosť a spoľahlivosť v spracovaní dát. Okrem toho má schopnosť pripojenia na rozhranie API, čo umožňuje jednoduchú integráciu s ďalšími softvérovými systémami a poskytuje tak komplexné riešenie pre manažment firmy.
Image

MRP - Vizuálny účtovný systém

Modulárny účtovný systém

Jedná sa o moderný účtovno-informačný systém, v ktorom MRP v maximálnej možnej miere využila svoje skúsenosti z už veľmi úspešného MRP-Univerzálneho účtovného systému. Uvedením tohto účtovného systému na trh si MRP ešte viac upevnila svoje popredné miesto medzi účtovnými systémami. Obľúbený účtovný systém pre drobných živnostníkov, podnikateľov a firmy je spoľahlivým riešením pre efektívne riadenie účtovníctva, vystavovanie faktúr, sledovanie skladovej evidencie a správu daňových povinností, vrátane DPH a výpočtu miezd.

Prečo si vybrať náš softvér?

Firma MRP-Company, spol. s r. o. ponúka pre stredné, vyššie odborné a vysoké školy bezplatné výukové ekonomické programy.
Podmienkou vybavenia objednávky je záväzok školy (právneho subjektu), že licencie bude využívať výhradne na výukové účely nekomerčného zamerania. Pred odoslaním objednávky prosíme o konzultáciu o postupe vyplnenia objednávky.
Ponuka nie je určená pre právnické a fyzické osoby poskytujúce školenia a kurzy.

Premeňte výučbu účtovníctva vo vašej škole na dynamický a efektívny proces. Vyskúšajte náš účtovný softvér a poskytnite svojim študentom nástroje, ktoré im pomôžu uspieť vo svete financií. Kontaktujte nás ešte dnes a požiadajte o bezplatnú ukážku. Objavte, ako môže náš softvér obohatiť vaše vzdelávacie programy a pripraviť študentov na reálne výzvy v oblasti účtovníctva.

Získajte až 50% zľavu na MRP - ekonomický softvér
V prípade, že využijete našu ponuku bezplatného výukového softvéru pre školy, ponúkame Vám až 50% zľavu na nákup plnohodnotných verzií programov napr. účtovníctvo, mzdy alebo sklad pre potreby Vašej vzdelávacej inštitúcie.
Užívateľsky prívetivé rozhranie
Podpora a školenia