MRP - Vzdialená pomoc

Táto funkcia umožňuje na základe predchádzajúceho telefonického rozhovoru pracovníkom technickej podpory MRP, vzdialené ovládanie Vášho počítača. To je samozrejme možné len v prípade Vášho súhlasu a Vašej aktívnej spolupráce. Po ukončení spojenia pracovníci technickej podpory nebudú môcť ovládať Váš počítač.
Kým prejdeme ku vzdialenej pomoci, je potrebné, aby ste si prečítali pravidlá, ktorými sa vzdialená pomoc riadi.  

Pokiaľ ste si zmluvu celú prečítali, rozumiete jej a súhlasíte s ňou, potom kliknite na tlačítko Prečítal(a) som a súhlasím.

V opačnom prípade môžete využiť naše e-mailové alebo telefonické poradenstvo, prípadne nás navštíviť na našich pobočkách.
Pre prípad potreby tlačenej sprostredkovateľskej zmluvy kliknite TU vytlačte ju, vyplňte a po podpise zašlite na adresu sprostredkovateľa.

Prečítal(a) som a SÚHLASÍM NESÚHLASÍM
 
mrpvzdialpom.png

Návod:

  1. Kliknutím na tlačidlo nižšie sa začne sťahovanie samotného súboru
  2. Súbor uložte na Vami požadované miesto (napr. Pracovná plocha)
  3. Uložený súbor následne spustite.
  4. Nadiktujte technikovi MRP Vaše ID a Vaše heslo
 
Upozorňujeme, že softvérový produkt vzdialenej pomoci je produktom inej spoločnosti a vzťahujú sa naň licenčné podmienky danej spoločnosti. Firma MRP-Company, spol. s r.o. neposkytuje žiadne záruky a ani na seba neberie žiadnu zodpovednosť za prípadné škody, vzniknuté v súvislosti s použitím tohoto softvérového produktu.