Manuály na stiahnutie

Manuály na stiahnutie

Manuály sú vo formáte PDF a na ich prehliadanie je nutné mať nainštalovaný program Acrobat Reader od firmy Adobe. Pokiaľ ho nemáte nainštalovaný môžete si ho stiahnuť z webu firmy Adobe : https://get.adobe.com/sk/reader/ . Manuály doporučujeme sťahovať kliknutím pravým tlačítkom myši na odkaz a vybrať voľbu "Uložiť odkaz ako ...".

MRP - eKASA 8000

Názov manuálu Veľkosť súboru Stiahnuť
Užívateľský manuál k obsluhe MRP eKASA 8000 1,91 MB

Účtovný systém MRP - K/S

Názov manuálu Veľkosť súboru Stiahnuť
Základ systému 1,2 MB
Účtovné agendy 1,6 MB

MRP - Vizuálny účtovný systém

Názov manuálu Veľkosť súboru Stiahnuť
Jednoduché a Podvojné účtovníctvo + sklad
komplexný nanovo prepracovaný užívateľský manuál. Súbor je vhodné uložiť do priečinka, kde je program nainštalovaný (napr. C:\MRPWin\JedUc\ ), aby ho bolo možné spustiť priamo v programe cez CTRL+F1.
53 MB
Manuál s príkladmi
praktická príručka pre prácu v softvéri MRP - Jednoduché alebo Podvojné účtovníctvo + sklad. Obsahuje základné nastavenie softvéru a zaevidovanie prvotných účtovných dokladov do účtovného systému. Súbor je vhodné uložiť do priečinka, kde je program nainštalovaný (napr. C:\MRPWin\JedUc\ ), aby ho bolo možné spustiť priamo v programe cez Pomoc.
9 MB
Základný manuál
skrátený užívateľský manuál.
9 MB
Mzdy a personalistika
komplexný nanovo prepracovaný užívateľský manuál. Súbor je vhodné uložiť do priečinka, kde je program nainštalovaný (napr. C:\MRPWin\Mzdy a personalistika (SK)\ ), aby bolo možné spustiť ho priamo v programe cez CTRL + F1.
6,5 MB
Manuál s príkladmi
praktická príručka pre prácu v softvéri MRP - Mzdy a personalistika. Spracovali sme pre Vás základné nastavenie softvéru a postup pre korektné zaevidovanie zamestnanca a následný výpočet mzdy.
6,5 MB
Maloobchod 1 MB
Reštaurácia 1,2 MB
Pošta 1,2 MB
Výroba a kalkulácie 2,8 MB
Evidencia majetku 0,9 MB