MRP - Doplnkové programy

MRP - Web Scanner

Bezplatná webová aplikácia MRP - Web Scanner, slúžiaca na skenovanie QR kódov z pokladničných dokladov vystavených v systéme e-Kasa. Aplikácia je určená pre všetky mobilné zariadenia (apple, samsung atď.) a zariadenia s webkamerou ako napr. notebook alebo PC.

MRP - Aktualizačný manažér

MRP Aktualizačný manažér je softvér, ktorý Vám prostredníctvom Internetu poskytne aktuálne informácie o nových verziách konkrétnych MRP programov Vizuálneho systému a Klient/Server aplikácie.

MRP - Hromadné skenovanie

Bezplatná webová aplikácia MRP - Hromadné skenovanie, slúži na hromadné naskenovanie QR kódov z pokladničných dokladov vystavených v systéme e-Kasa a ich následné stiahnutie a zaslanie Vášmu účtovníkovi alebo účtovnej kancelárii, ktorí si ich jednoducho naimportujú.

MRP - Databázový manažér

Softvérový produkt, ktorý by nemal chýbať v žiadnej firme využívajúcej databázové súbory! Jedinečný nástroj na prehliadanie, editáciu, vyhľadávanie chýb a vykonávanie opráv bežných DBF a Paradoxových tabuliek.

MRP - Scanner

Bezplatná mobilná aplikácia určená len pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android, slúžiaca na skenovanie QR kódov z pokladničných dokladov vystavených cez systém e-Kasa.