MRP-CRLX

MRP registračná pokladnica - CRLX

Elektronická registračná pokladnica typ ACLAS model MRP-CRLX od svetoznámeho výrobcu Pinnacle Technology Corporation.


Hlavné výhody:  Cena len 249,17 € + DPH   Manuál   Otázky & odpovede

Stručný popis možností pokladne MRP-CRLX

 • Nová elektronická registračná pokladnica môže pracovať, tak samostatne v jednotlivých prevádzkach ako napr. v obchodoch s malým počtom predávných PLU, baroch a reštauráciách, lekárskych ambulanciách, kanceláriách (na úhradu faktúr pri platbách v hotovosti), môžu ju používať obchodní cestujúci. V prepojení s účtovnými modulmi MRP softvéru pracuje ako fiškálna tlačiareň tlačiaca paragóny.
 • Pokladňa prepojená s MRP - Vizuálnym účtovným systémom a Účtovným systémom MRP-K/S, čím vytvára ucelené riešenie predaja od jednej firmy. Užívateľom poskytuje pohodlný, jednoduchý a spoľahlivý predaj svojich produktov zákazníkom s platbou v hotovosti, kartou, resp. šekom, zároveň zaregistruje platbu Vašej faktúry v hotovosti. V tomto prípade MRP - CRLX slúži ako fiškálna tlačiareň pokladničných blokov (paragónov) a všetko ostatné zabezpečí náš softvér. Tak môžete predávať z MRP Skladu, MRP Maloobchodu, MRP Reštaurácie a MRP-K/S.
 • Registračná pokladnica pracuje s 5000 položkami tovaru (PLU), 8 oddeleniami, 4 pokladníkmi (predajcami). LCD displej pre obsluhu má 4 riadky po 16 znakov a LCD displej pre zákazníka je 14 znakový, šírka pásky do tlačiarne je 57 mm, má zabudovanú záložnú batériu pre prácu bez napätia, ktorá vydrží 8 hodín, port RS 232, port USB a port pre zásuvku na peniaze 1PS2. Rýchlosť predaja môže ešte zvýšiť laserový skener snímač čiarového kódu pripojený cez konektor PS2.
 • Nové hardvérové vybavenie registračnej pokladnice model MRP-CRLX oproti pôvodnej bielej pokladnici, prináša: - COM/USB komunikačné rozhranie - LAN modul (na základe novelizácie zákona o elektronických registračných pokladniciach pre splnenie požiadavky podľa § 4 odst. 2 písm. b) devätnásteho bodu ) - Elektronický žurnál vo forme SD karty o kapacite 4GB - Rozšírený počet PLU na 5000 - Zvýšenie rýchlosti tlače - Dvojnásobná kapacita fiškálnej pamäte 2MB
 • Prednosti MRP-CRLX ešte zvýrazní pripojenie elektronickej registračnej pokladnice k MRP softvéru čím pokladnica získala na hodnote a zvýšení predajnosti.

Tip

Čo doporučujeme zohľadniť pri výbere dodávateľa novej registračnej pokladne?
 • Jednoduchosť obsluhy elektronickej registračnej pokladne
 • Dobu existencie výrobcu resp. dovozcu na Slovenskom trhu
 • Periódu a cenu servisnej kontroly
 • Dostupnosť a spoľahlivosť servisnej organizácie
 • Termín dodávky elektronickej registračnej pokladne
 • Možnosť pracovať pri výpadku elektrickej energie, výdrž batérie a možnosť fungovania offline
 • Počet PLU t.j. Položiek /skladových kariet na sklade/
 • Možnosti platieb pokladne / Hotovosť, Karta, šek, Úver /
 • Rýchlosť tlače
 • Prepojenie s PC / COM Port alebo USB pripojenie/

Ďalšie prednosti, ktoré obsahuje registračná pokladnica MRP CRLX:

certifikát

Certifikovaná podľa požiadaviek fiskálneho zákona

Nová elektronická registračná pokladnica typ ACLAS model MRP-CRLX od svetoznámeho výrobcu Pinnacle Technology Corporation vyhovuje podmienkam zákona 289/2008 Z.z. v znení neskorších predpisov čo bolo potvrdené procesom certifikácie autority TÜV SÜD Slovakia.

 

SD karta

Na ukladanie elektronického žurnálu je MRP-CRLX vybavená sd kartou s kapacitou 4gb. Karta je umiestnená bezpečne pod vrchným krytom pokladne, takže sa nemusíte báť jej odcudzenia alebo poškodenia.

SD karta

 

USB port

USB port pre rýchlejšiu komunikáciu s PC

Pokladňa MRP-CRLX obsahuje USB port pre rýchlejšiu komunikaciu s PC a bezproblémové pripojenie pokladne k PC.

 

LAN modul

Nový LAN modul (na základe novelizácie zákona o elektronických registračných pokladniciach pre splnenie požiadavky podľa § 4 odst. 2 písm. b) devätnásteho bodu ). Nová pokladňa MRP-CRLX obsahuje aj predprípravu na montáž GPRS modulu v pripade potreby do budúcnosti.

LAN modul

 

Copyright ©2018 MRP-Company. Všetky práva vyhradené.

Hľadanie