Internetový obchod MRP

Máte záujem o internetový obchod? Hľadáte riešenie internetového obchodu prepojeného s učtovným systémom? Zdá sa Vám inštalácia internetového obchodu komplikovaná? Ste na našich stránkach správne. Radi Vám pomôžeme vyriešiť Vaše otázky.

Online prepojenie na účtovný systém MRP-K/S

Váš internetový obchod môže pracovať ONLINE, automaticky sleduje skladové karty a ich množstvo v účtovnom systéme MRP-K/S. Pre správnu funkčnosť je potrebná verejná statická IP adresa a priepustný port od pc z ktorého bude vykonávaná aktualizácia dát.

Nemusíte nikde nič inštalovať.

E-shop zriadime my pre Vás ZADARMO.

Image

Dizajn

Pre Vašu predstavu, Váš e-shop môže vypadať podobne ako náš e-shop, samozrejme ale nemusí vypadať rovnako, možností úprav a prispôsobenia je celá rada.

Jednoduché a intuitívne administrátorské rozhranie

Pomocou ktorého si aj bežný počítačovo zručný užívateľ jednoducho upraví grafickú podobu e-shopu podľa vlastných požiadaviek.

Najnovšie technológie

Pri vývoji sme použili tie najmodernejšie technológie, skriptovací jazyk PHP, MySQL databázy, JavaScript, a pod.

Moduly internetového obchodu

Všetky funkcie internetového obchodu sú logicky rozčlenené v moduloch. Moduly internetového obchodu sú pripravené splniť požiadavky aj toho najnáročnejšieho administrátora e-shopu a ponúknuť užívateľovi čo najviac informácii. Pomocou pár klikov myšou dokážete publikovať obsah, modifikovať produkt, vytvoriť akciu na ponúkaný sortiment a informovať zákazníkov pomocou newsletterov. Výmenu informácii s účtovným systémom MRP zabezpečuje servis, ktorý je jeho súčasťou, čím dakáže udržiavať vaše agendy vždy aktuálne v závislosti od skladových zásob. Pre správne fungovanie internetového obchodu je potrebné nastaviť verejnú statickú IP adresu a priepustný port od pc z ktorého bude vykonávaná aktualizácia dát.

Image
Image

Katalóg produktov

Modul Katalóg obsahuje funkčnosti umožňujúce spravovať zoznam produktov, kategórie produktov naimportovaných zo systému pridávať k jednotlivým kategóriám textový popis, rozdelovať produkty podľa označenia tkzv. Typy produktov pridávať filtrovacie a vyhľadávacie atribúty, obohatiť informácie o produkte popisom vlastností.

Správa menu

Modul Správa menu poskytuje funkcie pre vytvorenie vlastného menu. Menu môže obsahovať odkazy na články vytvorené v obsahu, odkaz na externý zdroj položky, odkaz na konkrétnu kategóriu produktov.

Image
Image

Obsah

Modul Obsah ako CMS systém má pod palcom vytváranie obsahu, článkov, reklamných bannerov pomocou jquery knižníc, tvorbu ankiet , prehľad úložného priestoru a jeho správu. V neposledom rade je to príprava newsletterov - letákov s novinkami.

Platby

Platby umožnujú kombináciu jednotlivých druhov platieb a dopravy.

Image
Image

Doprava

Modul Doprava a jej proces evidovania začina definovaním prepravcov, času doručenia a poplatkov. Prepravné náklady je možné navýšiť na základe váhy alebo ceny. Komunikácia modulu so systémom K/S zabezpečí výmenu označenia prepravcov a tým zobrazenie na faktúre.

Štatistiky

Štatistiky predaja v grafickom prevedení nájdete v module Štatistiky. Modul dovoluje v štatistickom zozname objednávok filtrovanie na základe identifikačných údajov objednávok a tým získať celkový prehľad obratov smerujúcich do systému MRP K/S.

Image
Image

Správa modulov

Modul zabezpečuje zobrazenie vytvoreného obsah, práca z obsahom dovoluje jednotlivé moduly umiestnovať do predpripravených layout-ou rámčekov vytvorenej šablóny. Jeho grafické prevedenie je závislé od nastavenie šablóny. V detaile modulu ponúka systém funkcie pre konkrétne zobrazovanie modulu závislosti od kategórie alebo položky menu.

Zákazníci

Informácie o zákazníkoch na jednom mieste,to je sen snáď každého prevádzkara internetového obchodu.Modul ponúka informácie o registrovaných užívateľoch schválených alebo čakajúcich na autorizovanie. Možnosť filtrovania na základe identifikačných údajov zákazníka. Zablokovanie účtu z dôvodu nesprávneho správana sa na stránkach internetového obchodu a mnoho dalších funkcii.

Image
Image

Nastavenia

Nastavenie spojenia s učtovným systémom MRP K/S je možné práve v module nastavenie. Okrem iného modul ponúka všeobecné nastavenie napr. Názov eshopu, definícia sloganu, popis stránky a evidovanie metatagov, nastavenie emailovej komunikácia, definovanie importnej a exportnej podmienky.Grafické vydalenie stránky nájdete v časti Šablóny.

Komponenty

Modul komponenty disponuje možnosťami výmeny dát s porovnávačmi tovarov a tým zabezpečuje publikáciu a zviditeľnenie sa verejnosti. Porovnávač Heureka a jeho štruktúra čaká práve na vás v module komponenty.
Image