Preventívne opatrenia v súvislosti so šírením KORONAVÍRUSU

Vážení zákazníci,

vzhľadom na vzniknutú vážnu situáciu ohľadne šírenia koronavírusu by sme Vás chceli uistiť, že aj po udalostiach posledných dní, naša firma funguje rovnako ako doteraz. Poskytovanie podpory k našim programom, predaj nových licencií a aktualizácií funguje aj naďalej.

Zdravie našich zamestnancov a zákazníkov je pre nás prvoradé a vzhľadom k tomu sme pristúpili k nasledovným opatreniam. Naše zákaznícke centrá v Brezne, Bratislave, Košiciach, Žiline a v Nitre budú poskytovať obmedzené služby v zmysle obmedzeného osobného kontaktu so zákazníkmi. Objednávky nových licencií alebo aktualizácií programov doporučujeme urobiť cez náš internetový obchod, telefonicky alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Po úhrade nami vystavenej predfaktúry bankovým prevodom a pripísaním platby na účet, Vám budú zaslané prístupové kódy na Vami zadaný email.

Vzhľadom k tomu, že 99% z Vás s nami riešilo podporu a objednávky telefonicky alebo e-mailom, tak sa pre väčšinu nič nemení. Telefonická podpora (Hot-Line), podpora cez e-maily a vzdialená pomoc je naďalej plne k dispozícii bez zmeny. Doporučujeme Vám využiť naše FAQ - Otázky a odpovede - online databázu často kladených otázok a odpovedí.

Od 16.3.2020 pozastavujeme všetky dohodnuté školenia, osobné konzultácie alebo iné obchodné stretnutia. Ak už máte školenie objednané, tak Vás v najbližších dňoch budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. V prípade zmien Vás budeme informovať.

Prajeme Vám veľa zdravia.

NAŠE HESLO: „Musíme vydržať”

Copyright ©2020 MRP-Company. Všetky práva vyhradené.

Hľadanie